google translate
logo

Damatlık - Gelinlik

Damatlık modelleri erkekler için vazgeçilmez ve düğün günü ise en şık erkek olmanın yollarından biridir.
Ancak damat adayları seçimlerini yaparken bazı hatalar yapmaktalar.Sizlere bu hataları ve doğru yaptıkları kıyafet seçimlerini anlatmaya çalışacağız. Öncelik damatlık tıraş ve saç kesimleri trendi takip etmemekle birlikte, çok sade saç stilleri yapmamalılar. Hafif çene bölgesindeki sakal bırakılması sizi daha tarz gösterir.
Gelinler ve Damatlar hayatlarının bu özel gününde herkesden farklı, şık ve göz alıcı olmak ister. Suare Sposa Gelinlik Denizli size bu seçiminizde yardımcı olmaktadır. Şöyle bir bakıldığında trend olan modeller damatlıklarda standart modeller seçmenizde fayda var. Damatlık pantolonları da aynı oranda cekete yakın olmalı ki güzel bir uyum yakalansın. Ayakkabı  seçimde Sivri uçlu ve yuvarlak uçlu damatlık ayakkabıları en çok tercih edilenler. Siyah ve kapalı ayakkabılar damatlıklara daha çok yakışmakta.

Sizlere Denizli Gelinlik Damatlık Fabrikası olarak gelinlik - damatlık seçiminizde ceket, pantolon ve ayakkabı seçimlerinin yanı sıra mendil, kol düğmeleri birde kravat olduğunu unutmamanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.
Sizlere Gelinlik Denizli - Suare Sposa Gelinlik, Damatlık, Nişanlık, Abiye Denizli  bu senenin trend gelinlikleri hakkında bilgiler vermektedir.

Denizli Gelinlik, Gelinlik Denizli, Suare Sposa Gelinlik, Damatlık, Nişanlık, Abiye DenizliGelinlik Modellerimiz Dantel işlemeli lazer kesimli gelinlikler, Taş işlemeli dantelli gelinlikler, Kabarık altı uzun gelinlikler mevcuttur.
Web Tasarım